Wpisy zawierające słowo kluczowe Bądź bardzo wdzięczny.
Mk 12, 38-44 bierziczytaj
Bądź bardzo wdzięczny za to, co posiadasz i masz od Boga. Rezygnuj z przywilejów. Boga sadzaj na tronie. Bądź prawdziwie wolny i szczęśliwy. ... Prawdziwie kochaj. Umacniaj ofiarność. Coraz bardziej upodobniaj się do Jezusa. ... Oby historia Polski była żywa w rodzinach. Oby kształtowała umysły, serca i sumienia do kształtowania takich wartości jak Bóg, Honor i Ojczyzna. ... Zobacz cały wpis na blogu » |
W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczaĂ⥠Ci coraz lepsze usÄšâugi. By mÄĹc to robiĂ⥠prosimy, abyÄšâş wyraziÄšâ zgodĂ⢠na dopasowanie treÄšâşci marketingowych do Twoich zachowaÄšâ w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam czĂâ˘Äšâşciowo finansowaĂ⥠rozwÄĹj Äšâşwiadczonych usÄšâug.
PamiĂâ˘taj, ĚĽe dbamy o TwojĂ⌠prywatnoÄšâşĂâĄ. Nie zwiĂâ˘kszamy zakresu naszych uprawnieÄšâ bez Twojej zgody. Zadbamy rÄĹwnieĚĽ o bezpieczeÄšâstwo Twoich danych. WyraĚĽonĂ⌠zgodĂ⢠moĚĽesz cofnĂâŚĂ⥠w kaĚĽdej chwili.