Gastronomia147

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Orzesze
Główny blog najlepsze-jedzenie.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-08-21
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Gastronomia147

Cześć wszystkim!  Dzisiaj porozmawiamy sobie o środkach czystości w naszej kuchni. Wiadomo, że po skończeniu gotowania nasza kuchnia wygląda jak po wojnie ale czy stastanawialiście się czy wasze środki czystości są odpowiednie?  Używacie jednego środka do wszystkich zabrudzeń? Jeśli tak to bardzo źle. Na rynku są odpowiednie preparaty do czyszczenia piekarnik&o (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie!  Dzisiejszy post poświęcę bardzo ważnej rzeczy jaką jest czystość w kuchni.  Jeśli zakładacie swój własny biznes lub chcielibyście aby wasza kuchnia była zawsze czysta to zapraszam do czytania. Artykuły higieniczne możemy nabyć w różnych sklepach. Jest ich tysiące, do każdego zabrudzenia inny płyn. Można się w tym pogubić, prawda? Al (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie! Dzisiaj taki luźny post na temat akcesorii i gadżetów do wina.  Każdy w swoim domu na otwieracz do wina ale czy macie typowe wiaderko na wino? Jest bardzo przydatne gdy organizujecie imprezy i nie chcecie aby wasz alkohol zrobił się po pewnym czasie ciepły. Kosztuje kilkadziesiąc złotych a jest naprawdę przydatne. (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć! Dzisiejszy wpis jest o zastawie stołowej. Wszystkie elemeenty które wchodzą w jej skład mamy w domu. Talerze, wazy, dzbanki, garnki, cukierniczka, miseczki. To wszystko właśnie jest także zastawą restauracyjną. Wiedzieliście o tym? (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie! Mam do was takie pytanie. Czy waszym zdaniem stoły chłodnicze i mroźnicze są potrzebne do małej restauracji?  Tak się zastanawiam nad tym bo nie wiem czy warto inwestować w takie coś. Mam nadzieję, że mi pomożecie ;) (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na moim blogu!  Będę tutaj wstawiać artykuły dotyczące gastronomii, pysznych potraw oraz gotowania. Zapraszam do czytania! (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na moim blogu o smakoszach. Będę tutaj pisał posty dotyczące gastronomii i kulinarii. Zapraszam do czytania. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na blogu o gotowaniu. Będę tutaj zamieszczać posty dotyczące gastronomii i gotowania. Zapraszam do czytania. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam n moim blogu poświęconym gastronomii. Będę wstawiał tutaj posty dotyczące potraw, gotowania oraz kuchnii. (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na moim blogu o najlepszym jedzeniu. Będę zamieszczać tutaj posty dotyczące gastronomii i gotowania. (...)

Zobacz pełny wpis »

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.