Pożądanie

Wpisy zawierające słowo kluczowe pożądanie.


« najpopularniejsze słowa kluczowe

Fascynujesz mnie jeden mail

Po Twoich ostatnich wiadomościach jesteś cały czas w mojej głowie. Na samo wspomnienie czuje ogarniające mnie podniecenie. Oboje wiemy że wieczorem wzajemnie zaczniemy się fascynować. Nie ułatwiasz mi pracy mimo że nie ma Cię obok... "Gdybym był teraz koło Ciebie odsunął bym krzesło na którym siedzisz, związał ręce swoim krawatem, zsunął spodnie, przesunął majtki i wdarł się zachłannie językiem w Twoją kobiecość" Czytając to momentalnie poczułam jak robię się wilgotna, ciało przeszył dreszcz. Nie znasz mnie, ale doskonale wiesz jak mnie rozpalić, jak sprawić bym nie mogła się skupić, bym nie mogła zapanować nad chęcią dotykania mojej kobiecości. Po długim dniu z jeszcze szumiącymi słowami Twojej wiadomości udaje się pod prysznic. Strużki gorącej wody na moim ciele wprawiają mnie w idealny nastrój. Namydlonymi dłońmi masuje całe swoje ciało szyję, piersi których stojące sutki przypominają mi o Twoim istnieniu.  Moje dłonie zjeżdżają bar (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Gdy Anioł okazuje się Upiorem No hope, no fear. Nie ma nadziei, nie ma strachu

Tytuł polski: “Upiór w Operze” Tytuł angielski: “The Phantom of the Opera” Reżyseria: Joel Schumacher Kraj produkcji: USA, Wielka Brytania Rok produkcji: 2004 Gatunek: musical, melodramat, kostiumowy Film, spektakl, powieść “Upiór w Operze” (“The Phantom of the Opera” - 2004) jest filmem różniącym się od większości hollywoodzkich superprodukcji. Rzeczone dzieło to przeniesiony na ekrany musical Andrew Lloyda Webbera (1986). Wypada odnotować, że nad ekranizacją spektaklu czuwał sam kompozytor. Miał on wpływ m.in. na scenariusz filmu. Oczywiście, Andrew Lloyd Webber i jego współpracownicy (autorzy tekstów piosenek - Charles Hart i Richard Stilgoe) nie są oryginalnymi twórcami postaci i ich perypetii. Musical “Upiór w Operze” opiera (...)

Zobacz cały wpis na blogu »
Bliskość musi rosnąć, by dać uczucie zbliżenia. "Żeby usłyszeć, nie słuchać. Żeby zobaczyć, nie patrzeć. Żeby wiedzieć, nie myśleć."

Pragnienie, bliskość, miłość, pożądanie. Uczucia tak latwe do zdobycia, a zarazem tak nieosiągalne. Tak potrzebne, a zarazem budzące strach, odrzucane. Boimy się kochać chociaż potrzebujemy miłości. Pragniemy być rozumiani i w pełni tolerowani, ale boimy się zaufać. Boimy się odrzucenia, tego że ktoś w całości mógłby odkryć to co tak skrzętnie chowamy w głębi serca. Potrzebujemy bliskości. To ludzkie, lecz wielu ludzi pod tym względem zachowuje się jak dzikie zwierzęta. Nie bójmy się tych uczuć, nie odrzucajmy ich. Podążajmy za nimi. Nie odkładajmy miłości na później, bo później może już nie być.

Zobacz cały wpis na blogu »

Drogi uД‚В„Д№Д„Г„ЕЎД№Вџytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerĂłw w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerĂłw w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.